درباره ما

شرکت آداک بهساز گیل

شرکت آداک بهساز گیل از سال 95 و قبل از آن با زمینه ی تجربه ی خانوادگی در صنعت ساخت و ساز بوده که با تمرکز بر زمینه ی ارائه کالا های لوکس ساختمانی فعالیت خود را شروع نموده است.
امروزه با توجه به پیشرفت در تمامی ابعاد، ساخت و ساز هم پیشرفتی چشمگیری در زمینه ی متریال و اجرا داشته است .
شناخت کامل تر و به روزتر سازندگان و کارفرمایان زمینه ی این تغییرات را در رشد اجناس خاص ، کالا ها و متریال لوکس ساختمان و اجرای منحصر به فرد را در ایران زمینه رشد دارد و چند سال اخیر شاهد خلق اثاری بسیار ارزنده ای بودیم و هستیم .

آداک بهساز گیل

تمام تلاش ما بر این است که تمامی این اتفاقات در صنعت ساختمان را به اجرا در آوریم و از این جهت با تولید کنندگان و مهندسین برتر و به نام در این راه همراه شما هستیم .
علی رغم بعد هنری این صنعت فاکتور های مرتبط با سازه ها نقش بسزایی را ایفا میکند دلایل مهم تری وجود دارد که تمایل کارفرمایان را در این موارد بیشتر کرده .

به عنوان مثال در یک واحد تجاری با دیزاین خاص قطعا مشتریان بیشتری در جهت کسب و کار آن واحد حس می شود و یا دیگر واحد مسکونی لوکس ارزش افروده ان ملک و تلاش و زحمتی که برای آن بکار رفته مطمئنا در فروش و قیمت نهایی تاثیر بسیار زیادی داشته است. از سویی دیگر در بازسازی ها هم نتیجه نهایی کار با سلیقه بالا و متریال لوکس و خاص نسبت به یک بازسازی معمولی تفاوت بسزایی دارد.